Topper HR hard
| Záruka: | 5 let |
|---|---|
| Podle tuhosti: | tuhá |
| výška matrace: | 6 |
| tuhost: | 4/5 |
Kód:
Polštář Nubes z lité viscoelastické pěny se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a krku. Perforovaná struktura zajišťuje vynikající ventilaci a odvádí vlhkost. Tento hypoalergenní polštář je ideální pro alergiky, protože brání vzniku plísní a bakterií. Polštář Nubes poskytuje optimální ergonomickou podporu, která uvolňuje krční páteř a zmírňuje napětí.
Polštář Nubes z lité viscoelastické pěny se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a krku. Perforovaná struktura zajišťuje vynikající ventilaci a odvádí vlhkost. Tento hypoalergenní polštář je ideální pro alergiky, protože brání vzniku plísní a bakterií. Polštář Nubes poskytuje optimální ergonomickou podporu, která uvolňuje krční páteř a zmírňuje napětí.
Polštář Nubes z lité viscoelastické pěny se dokonale přizpůsobí tvaru hlavy a krku. Perforovaná struktura zajišťuje vynikající ventilaci a odvádí vlhkost. Tento hypoalergenní polštář je ideální pro alergiky, protože brání vzniku plísní a bakterií. Polštář Nubes poskytuje optimální ergonomickou podporu, která uvolňuje krční páteř a zmírňuje napětí.
| Záruka: | 5 let |
|---|---|
| Podle tuhosti: | tuhá |
| výška matrace: | 6 |
| tuhost: | 4/5 |
ALEXIS v sobě spojuje praktické využití s perfektně propracovaným vzhledem. Vysoce kvalitní postel české výroby zajišťuje pohodlné a zdravé ležení.
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 15 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | standardní balení i |
| Materiál matrace: | studená HR pěna |
| Tuhost matrace: | H2 –měkká |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antidekubitní prořezy: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Tencel |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Váha: | 16,5 kg |
| Nosnost: | 140 kg |
| Počet lamel: | 14 |
| Typ roštu: | ruční polohování |
| Materiál: | Laťové |
| Záruka (počet roků): | 3 |
| Záruka: | 5 let |
|---|---|
| Doporučení podle hmotnosti: | 70-90 |
| Podle tuhosti: | tuhá |
| tuhost: | 4/5 |
| výška matrace: | 21 cm |
| anatomické zóny: | 7 |
| maximální nosnost: | 120 |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 5 cm |
| Váha: | 26,1 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | motorový rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 3 |
| Záruka (počet roků): | 2 |
| Výška roštu s motorem: | 18 cm |
Dřevěná postel Sendy s rozměrem lehací plochy 90x200 cm představuje vynikající kombinaci masivní konstrukce, stability a bezpečnosti. Její masivní provedení a kvalitní materiál z ní činí ideální volbu zejména pro dětské a studentské pokoje, a dokonce i pro interiéry ubytovacích zařízení.
Měkčí anatomický polštář z viskoelastické pěny nové generace BREEZE pro vyšší podložení hlavy. Viskoelastická-líná pěna s mimořádnou prodyšností reaguje na teplotu lidského těla snížením své tuhosti. Paměťová pěna BREEZE je až 6x prodyšnější než běžné paměťové pěny na trhu. Jádro je chráněno separačním úpletem.
Potah (Silver, Bambus) je snímatelný a pratelný.
Dřevěná postel Thorsten 90 pečovatelské lůžko je elegantním a oblíbeným zástupcem klasického designu s ohledem na specifické potřeby seniorů. Poskytuje zvýšenou lehací plochu, která usnadňuje přístup a péči o vaše méně pohyblivé blízké. Díky využití motorového polohovacího roštu a zdravotní matrace nabízí toto pečovatelské lůžko komfort a optimální podporu.
| Záruka: | 5 let |
|---|---|
| Doporučení podle hmotnosti: | 70-90 |
| Podle tuhosti: | střední |
| tuhost: | 4 |
| výška matrace: | 27 cm |
| anatomické zóny: | 7 |
| maximální nosnost: | 140 |
| Záruka: | 5 let |
|---|---|
| Doporučení podle hmotnosti: | 80-110, 110-130 |
| Podle tuhosti: | extra tuhá, tuhá |
| Podle materiálu: | Pěnové matrace, Pružinové matrace |
| tuhost: | 5/6 |
| výška matrace: | 27 |
| anatomické zóny: | ne |
| maximální nosnost: | 140 |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 10 cm |
| Váha: | 25 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | rovný rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Vhodné pro pevný úložný prostor: | Ano |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 80 až 180 cm |
| Výška: | 24 cm |
| Váha: | 23 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výjimečná odolnost: | Ano |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | standardní balení |
| Materiál matrace: | GT pěna, LS pěna |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 7 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antidekubitní prořezy: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Modena |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 80 až 180 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Váha: | 15kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Výjimečná odolnost: | Ano |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | standardní balení |
| Materiál matrace: | hybridní pěna, studená HR pěna |
| Počet zón: | 5 |
| Tuhost matrace: | H4 - tuhá - H5, velmi tuhá |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antidekubitní prořezy: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Bambo |
| Snadno pratelný potah: | Ano |
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Váha: | 15 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | standardní balení i |
| Materiál matrace: | studená HR pěna |
| Tuhost matrace: | H4 –tuhá |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antidekubitní prořezy: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Tencel |