Lamelový rošt PORTOFLEX HN
Cena
4 500,00 Kč
Availability: Out of stock
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Váha: | 18 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | ruční polohování |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 7 |
| Záruka (počet roků): | 5 |