Matrace ALEXA soft, medium, hard
Cena
3 685,95 Kč
Availability: Out of stock
|
|||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kód:
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 22 cm |
| Váha: | 16 kg |
| Nosnost: | 130 kg |
| Typ matrace: | pěnová |
| Typ balení: | standardní balení i |
| Materiál matrace: | hybridní pěna, studená HR pěna |
| Rozdílná tuhost na každé straně: | Ano |
| Tuhost matrace: | H2 – měkká, H3 – střední |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 5 |
| Vhodné pro polohovací rošty: | Ano |
| Antialergenní úprava matrace: | Ano |
| Měkčí ramenní oblast: | Ano |
| Potah: | Bamboo |
Andělská matrace Arella+ představuje vrchol pohodlí a kvality spánku. Je obohacená o unikátní antidekubitní prořezy inspirované andělskými křídly a kvalitní potah z revoluční látky Tencel. Matrace je vyrobena ze studené pěny s objemovou hmotností 50 kg/m3, což zaručuje nekompromisní oporu pro tělo a je ideální pro jakýkoli styl spánku. Přejděte na matraci Arella+ a zažijte opravdový andělský spánek.