Lamelový rošt DUOSTAR MOTOR s kabelovým ovládáním
Cena
7 900,00 Kč
Availability: Out of stock
| Délka: | 200 cm |
|---|---|
| Šířka: | 90 cm |
| Výška: | 7 cm |
| Váha: | 30 kg |
| Nosnost: | 120 kg |
| Počet lamel: | 28 |
| Typ roštu: | motorový rošt |
| Materiál: | Lamelové |
| Počet zón: | 5 |
| Záruka (počet roků): | 3 |
| Výška roštu s motorem: | 19 cm |